Jak rakieta powstaje z tektury?

W tym roku jesteśmy partnerem jednego z najlepszych w Polsce festiwali kina dla dzieci i młodzieży – Festiwalu Kino w Trampkach. Cieszymy się z tego powodu niezmiernie, bo z Festiwalem jest nam bardzo po drodze. W tym roku jego hasłem przewodnim są RELACJE. Festiwal to szansa poznania innych kultur, ciekawych miejsc, bogactwa ludzkich postaw.

Kino w Trampkach to nie tylko pokazy i seanse filmowe, ale też liczne wydarzenia towarzyszące. Program  zaprasza widzów do udziału w warsztatach, spotkaniach i wystawach, licznych zabawach i konkursach. Właśnie w ramach programu towarzyszącego Festiwalowi będzie obecne i nasze TupTupTup. Przeprowadzimy dwa warsztaty, z których pierwszy odbędzie się już w następnym tygodniu. Kilka słów na ten temat.

Miejsce, dzień, godzina:
Kino Luna, 1 czerwca, godz. 10:55

Chcecie wyruszyć w kosmos? Marzycie by dotknąć do gwiazd i wylądować na Księżycu? Z naszą załogą wyruszymy w daleką podróż. Pomoże nam w tym rakieta zbudowana własnymi rękami. Będzie to też okazja do rozmowy o recyklingu, upcyklingu i tematach pokrewnych.

Warsztaty dla klas odbędą się zaraz po seansie Kosmicznej Przygody i będą inspirowane fabułą filmu. Zapraszamy wszystkich bardzo, bardzo serdecznie!

[subscribe]