Anglojęzyczna wersja strony Mapuj Pomoc już dostępna!

screen anglojęzycznej wersji strony Mapuj Pomoc

Z przyjemnością informujemy, że strona internetowa Mapuj Pomoc jest już dostępna nie tylko w języku polskim, ale i angielskim. Co więcej, przygotowujemy także jej odsłonę ukraińskojęzyczną! Mamy nadzieję, że dzięki temu uchodźczynie i uchodźcy z Ukrainy będą w stanie szybko, prosto i wygodnie wyszukiwać informacje na temat placówek pomocowych. Liczymy też na to, że wielojęzyczność Mapuj Pomoc przyciągnie uwagę kolejnych organizacji, które wspierają potrzebujących – również tych międzynarodowych.

Mapuj Pomoc – dodaj swoją organizację!

Jeśli działasz w instytucji, która pomaga osobom z Ukrainy, a zauważyłeś, że nie uwzględniliśmy jej, jak dotąd, na mapie – dodaj jej profil TUTAJ lub skontaktuj się z nami, a my zrobimy to za Ciebie 🙂 Jeśli masz jakiekolwiek informacje lub wskazówki, które mogą okazać się pomocne dla naszego zespołu, napisz o tym -> tuptuptup@culturelab.pl, będziemy bardzo wdzięczni. Śledź nas także na Instagramie ->@mapujpomoc

Wspieraj działania CultureLab

Jeśli podoba Ci się to, co robimy, zawsze możesz nas wesprzeć indywidualnie. Wejdź na stronę POMAGAM i dokonaj szybkiej wpłaty lub zrób tradycyjny przelew na poniższe dane.

Fundacja CultureLab

⏩ nr rachunku IBAN: PL 36 1140 2004 0000 3202 7840 0481

⏩ tytuł: dla Ukrainy

⏩ BIC: BREXPLPWMBK

Dziękujemy!

Powiązane

[subscribe]