Nazwa Projektu: Tup Tup po Warszawie (Wars czy Sawa – turystyczna zabawa)
Projekt Współfinansowany przez: Miasto Stołeczne Warszawa (Stołeczne Biuro Konserwatora Zabytków)
Miejsce prowadzenia projektu: Warszawa
Data: 2018
Beneficjenci: Rodziny z dziećmi oraz same dzieci w wieku 5-10 lat, zamieszkujące Warszawę i przybywające do stolicy w celach turystycznych

Cel projektu:
Celem projektu jest zainteresowanie Dziedzictwem Kulturowym Warszawy, najmłodszych turystów w wieku od 5 do 12 lat, przybywających do Warszawy z całej Polski.
Fundacja podjęła się stworzenia nowoczesnej, innowacyjnej, wciągającej, a jednocześnie edukacyjnej i dobrej jakościowo gry miejskiej w oparciu o aplikację mobilną.

Działania:
Wybór 150 zabytków Warszawy z obszaru Stare Miasto, Nowe Miasto, Powiśle, Śródmieście
Stworzenie opisów i quizów, grafik oraz zrobienie zdjęć wszystkich zabytków
Opracowanie layoutu aplikacji i wdrożenie całego projektu
Promocja aplikacji wśród Warszawianek i Warszawian.

Podziękowania:
Nasze szczególne podziękowania za wsparcie i pomoc kierujemy do osób, które w bezinteresowny sposób włączyły się w tworzenie aplikacji:
1. Za weryfikację merytoryczną aplikacji podziękowania i uznanie należą się: Warszawskiemu Oddziałowi Przewodników PTTK, ale również Archidiecezji Warszawskiej, Synagodze im. Nożyków jak i Galerii Zachęta, CSW, Muzeum Warszawy, Muzeum Marii Curie Skłodowskiej, Zamkowi Królewskiemu i Muzeum Literatury.
2. Stworzenie 150 dobrych jakościowo zdjęć nie byłoby możliwe, gdyby nie nasi wolontariusze – fotografowie. Podziękowania kierujemy do: Emilii Bylickiej, Anety Duszyńskiej, Przemka Cieślaka, Moniki Grudniewskiej, Katarzyny Jarzyńskiej, Izabeli Kowalczyk, Karoliny Kwiecińskiej, Beaty Muchowskiej, Elżbiety Ogrodzkiej, Aleksandry Penkowskiej, Marcina i Mateusza Tutajów.

Dodatkowe informacje