Orzeł Innowacji 2023 dla Fundacji Culturelab!

Fundacja Culturelab z nagrodą Orzeł Innowacji 2023

Z radością informujemy, że 24 maja w Gdańsku, podczas targów Infoshare 2023, nasza Fundacja CultureLab za projekt Mapuj Pomoc otrzymała nagrodę główną w kategorii „Rozwiązanie dla dobra wspólnego” w konkursie „Orzeł Innowacji 2023” organizowanym przez „Rzeczpospolitą”.

Orzeł Innowacji grafika

Najbardziej innowacyjne firmy i rozwiązania

W tym roku odbyła się IX edycja „Orła Innowacji”. To konkurs, którego celem jest wyróżnienie najbardziej nowatorskich technologii oraz produktów, innowacyjnych usług czy wizjonerskich projektów. Nagrody corocznie przyznawane są w 6 głównych kategoriach. Tym razym wyróżniono 21 laureatów, w tym naszą fundację za projekt Mapuj Pomoc! Naszą platformę doceniono jako funkcjonalne rozwiązanie, które pomaga w rozwoju społecznym i wspiera wrażliwe grupy.

Nagroda główna dla Mapuj Pomoc

Nasz portal powstał tuż po eskalacji wojny w Ukrainie. Od tego czasu udało nam się zmapować ponad 1500 organizacji z Polski i Ukrainy, które oferują różnorodne formy wsparcia osobom uchodźczych. Cały czas rozwijamy Mapuj Pomoc – poszerzamy funkcjonalności platformy, publikujemy pomocne artykuły, organizujemy spotkania i szkolenia dla organizacji. Staramy się wspierać informacyjnie, budować międzysektorową współpracę. Bardzo cieszymy się, że nasze wysiłki zostały dostrzeżone i że Mapuj Pomoc wyróżniono wśród tak wielu interesujących i wartościowych projektów. To dla nas bardzo ważne i niezwykle motywujące do dalszej pracy.

Serdecznie dziękujemy kapitule za tę nagrodę i gratulujemy wszystkim pozostałym laureatom. Ogromne podziękowania także dla naszego cudownego i zaangażowanego zespołu, a także naszych partnerów Mercy Coprs i Americares, bez których rozwój Mapuj pomoc nie byłby możliwy.

Wspieraj nasze inicjatywy!

Tym wszystkim, którzy doceniają projekty naszej fundacji przypominamy, że niezmiennie istnieje możliwość wsparcia naszych działań. Można zrobić to na dwa sposoby:

  • szybko i wygodnie przez naszą stronę POMAGAM: www.culturelab.pl/pomagam;
  • wykonując tradycyjny przelew na dane: Fundacja CultureLab, nr rachunku IBAN: PL 36 1140 2004 0000 3202 7840 0481 tytuł: dla Ukrainy BIC: BREXPLPWMBK.

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę!

[subscribe]