Nasze rozmowy w TOK FM, Radiu Wnet i OKO.press

Maria Shmelova w radiu Wnet

Coraz częściej macie okazje usłyszeć o działaniach naszej fundacji w mediach – szczególnie o naszej rozwijającej się inicjatywie Mapuj Pomoc – polsko-ukraińskiej bazie wsparcia i portalu informacyjnym dla osób uchodźczych z Ukrainy. W lutym prezeska naszej fundacji Maria Shmelova była gościnią w audycjach w radiu TOK FM oraz Radiu Wnet, jej wypowiedzi pojawiły się także w portalu OKO.press w związku z współorganizowana przez nas akcją „Płomień Solidarności”.

Rozmowy radiowe – TOK FM i Radio Wnet

18 lutego w Poranku Radia TOK FM Karolina Głowacka rozmawiała z Marią Shmelovą o akcji „Płomień Solidarności”, którą zainicjowaliśmy wspólnie z Stowarzyszeniem ArtCity (Rzeszów), Fundacją Inna Przestrzeń / Centrum Wsparcia Koordynacji – Warszawa, Fundacja Folkowisko oraz OKO.press. Audycję znajdziecie tutaj: Płomień Solidarności z Ukrainą – 24 lutego o 4.00 zapłoną ogniska

screen ze strony TOK FM z wywiadu z Marią Shmelovą

Poniżej rozmowa z 24 lutego w Radiu Wnet – tym razem szerzej o naszych działaniach w ramach Mapuj Pomoc, rozwoju platformy, naszych dotychczasowych osiągnięciach i przyszłych wyzwaniach.

Artykuły w OKO.press

W portalu OKO.press pojawiło się natomiast kilka artykułów zapowiadających i relacjonujących akcję „Płomień Solidarności”, a w nich m.in. wypowiedzi Marii Shmelovej.

Przeczytaj:

Działamy dalej – wspieraj nas!

Jeśli podają Wam się działania naszej fundacji, przypominamy, że cały czas macie możliwość je wspierać. Możecie robić to na dwa sposoby:

  • szybko i wygodnie przez naszą stronę POMAGAM: www.culturelab.pl/pomagam;
  • wykonując tradycyjny przelew na dane:
    • Fundacja CultureLab,
    • nr rachunku IBAN: PL 36 1140 2004 0000 3202 7840 0481
    • tytuł: dla Ukrainy BIC: BREXPLPWMBK.

Będziemy wdzięczni za każde wsparcie!

[subscribe]