Coraz głośniej o Mapuj Pomoc!

artykuły o Mapuj Pomoc

Działalność naszej Fundacji obejmuje nie tylko projekty edukacyjne. Naszym dziełem jest także platforma Mapuj Pomoc, którą od kilku miesięcy nieustanie rozwijamy. Znajdziecie w niej obecnie ponad 1000 organizacji i instytucji z całego kraju, które prowadzą różnorodne działania na rzecz osób uchodźczych z Ukrainy – oferują wsparcie finansowe, medyczne, prawne etc. Ogromnie cieszymy się, że w ostatnim czasie o Mapuj Pomoc informuje coraz więcej mediów. Dzięki temu nasza platforma staje się jeszcze bardziej użyteczna. Sprawdźcie, gdzie o nas usłyszycie!

Publikacje w serwisach online

Poniżej lista wybranych publikacji i wzmianek na temat Mapuj Pomoc w serwisach online – zarówno polskich, jak i ukraińskich.

Publikacje w serwisie YouTube

O Mapuj Pomoc opowiedzieli także ukraińscy Youtuberzy! Dziękujemy im bardzo za to, że wspomnieli o funkcjonalności serwisu i zakresie wsparcia materialnego i usługowego, z którego mogą korzystać osoby uchodźcze.

https://www.youtube.com/watch?v=o6FZ2MoDMxc
https://www.youtube.com/watch?v=-RXQW_Z4hE8
https://www.youtube.com/watch?v=ddx_exx2_n4

Podaj dalej informację o Mapuj Pomoc!

Jeśli Wy również chcecie wesprzeć nasze działania w ramach Mapuj Pomoc, gorąco zachęcamy Was do udostępniania informacji na temat naszego portalu w dowolnych kanałach informacyjnych. Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie wzmianki w mediach społecznościowych. Mapuj Pomoc znajdziecie:

Nasze działania na rzecz Ukrainy oraz ukraińskich uchodźców możecie także wesprzeć finansowo:

  • szybko i wygodnie przez naszą stronę POMAGAM: www.culturelab.pl/pomagam;
  • wykonując tradycyjny przelew na dane: Fundacja CultureLab nr rachunku IBAN: PL 36 1140 2004 0000 3202 7840 0481 tytuł: dla Ukrainy BIC: BREXPLPWMBK.

Partnerzy projektu

Mapuj Pomoc to projekt Fundacji CultureLab wspierany programistycznie przez Mohi.to i Tech To The Rescue. Partnerami głównymi są Americares oraz Mercy Corps. Więcej o naszym portalu przeczytasz w zakładce „O Mapuj Pomoc” -> dowiedz się więcej.

[subscribe]