Wycieczki po Starym Mieście w Warszawie -ZAPISY

W roku szkolnym 2018/2019 zrealizowaliśmy pierwszą edycję wycieczek po Warszawie, podczas których przekazywaliśmy naszym małym odbiorcom wiedzę na temat różnorodnych wpływów mniejszości narodowych zamieszkujących naszą stolicę przez wieki. W tym roku rozpoczynamy kolejną edycję wycieczek po Warszawie.

ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW NA BEZPŁATNE SPACERY PO STARÓWCE (formularz na dole strony)

We wrześniu  opowiemy dzieciom o ciekawostkach Starówki, odkryjemy tajemnice kamienic na Rynku Starego Miasta i przypomnimy warszawskie legendy, związane z najstarszą częścią stolicy! Będą to bezpłatne wycieczki dla „zerówek” i pierwszych klas szkół podstawowych i przedszkoli z Warszawy. Swój udział w wycieczce możecie zgłosić już teraz za pomocą formularza zamieszczonego poniżej. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Punkt zbiórki: Kolumna Zygmunta III Wazy, dojazd we własnym zakresie.

Czas trwania: do 2 godzin.

Każda szkoła może zgłosić 1 klasę na bezpłatny spacer. Możliwe jest poprowadzenie większej liczby spacerów dla danej szkoły, ale każdy kolejny spacer jest płatny – 180 zł/2 godziny

Trasa: Kolumna Zygmunta -Kościół św. Anny – Zamek Królewski – Bazylika Archikatedralna św. Jana – Rynek Starego Miasta (legenda o złotej kaczce, Bazyliszku) – Mały Dunaj – Barbakan – Pomnik Małego Powstańca – Kolumna Zygmunta

Wszystkie wycieczki odbędą się od 4 do 27 września. Terminy wycieczek są uzgadniane po dokonaniu przez nauczyciela rejestracji.

Wycieczki prowadzimy w polskim, angielskim, rosyjskim i ukraińskim językach.

W razie ewentualnych pytań, prosimy o bezpośredni kontakt z nami.

Koordynatorka wycieczek: Monika Miłowska, email: monika.milowska@culturelab.pl, tel. 500 196 735

Spacery po Warszawie są współfinansowane przez Miasto st. Warszawa w ramach grantu otrzymanego ze Stołecznego Bura Konserwatora Zabytków.

[subscribe]