Edukacja varsavianistyczna – zgłoś się na szkolenie!

Edukacja varsavianistyczna - zgłoś się na szkolenie

Serdecznie zapraszamy na szkolenie o dziedzictwie kulturowym Warszawy, podczas którego opowiemy o historii Starego Miasta, kamienicach, najciekawszych legendach związanych z miastem. Przedstawimy 20 pomysłów na interaktywne zabawy, gry i prace plastyczne związanych z historią i zabytkami Starego Miasta.

Celem szkolenia jest zainteresowanie nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych Dziedzictwem Kulturowym Warszawy. Za pomocą interesujących metod, zrozumiałych dla najmłodszych dzieci, chcemy zachęcić nauczycieli, a poprzez nich dzieci mieszkające w Warszawie, do zapoznawania się z historią zabytków Starego i Nowego Miasta.

Podczas szkolenia nauczyciele nabędą umiejętność rozpoznawania zabytków na Starym Mieście oraz rozpoznawania elementów dekoracji architektonicznych na warszawskich kamienicach, lepiej poznają historię Starego Miasta, poszerzą wiedzę varsavinistyczną.

SZKOLENIE BĘDZIE PRZEPROWADZONE ONLINE. LINK DO SPOTKANIA ZOSTANIE WYSŁANY NA ADRES E-MAIL PRZED ROZPOCZĘCIEM SZKOLENIA.

Data: 7 czerwca 2022 r. (wtorek), godz. 17.30

Czas trwania: 2 godziny lekcyjne

Prowadząca: Monika Miłowska

Projekt współfinansowany ze środków m.st. Warszawy w ramach projektu „Edukacja varsavianistyczna dla najmłodszych”.

[subscribe]