ZŁÓŻ RAPORT – Dzieciaki Ratują Zwierzaki

Drodzy Nauczyciele,

Część z Państwa już przeprowadziła zajęcia edukacyjne „Dzieciaki Rartują Ziwerzaki” oraz zebrała pieniądze na ratowanie dzikich zwierząt.

Przypominamy reguły dotyczące raportowania i rozliczania:

  1. Chcąc złożyć raport końcowy, należy przycisnąć przycisk powyżej (ZŁÓŻ RAPOT).
  2. Zebrane fundusze należy wysłać na numer konta Fundacji CultureLab:

Numer konta Fundacji 36 1140 2004 0000 3202 7840 0481

Tytuł przelewu: Darowizna od (Skrócona Nazwa placówki i numer) w ramach „Dzieciaki Ratują Zwierzaki”, (nazwa zwierzęcia)* (* Na koniec należy napisać jedno z trzech zwierząt MASKONUR/JEŻ/TYGRYS. Będzie to oznaczało, że dzieci chcą wesprzeć ratowanie maskonurów, jeży lub tygrysów)

Przykładowy tytuł przelewu: Darowizna, Przedszkole 325, w ramach Dzieciaki Ratują Zwierzaki, JEŻ

Chcąc otrzymać zaświadczenie z prowadzenia zajęć oraz Dyplom dla placówki, nauczyciel musi:

  1. Wypełnić raport końcowy a w nim zaświadczyć, że  przeprowadził min. 1 tydzień warsztatowy poświęcony tematyce Dzikich Zwierząt.
  2. Udokumentować przeprowadzenie zajęć na facebooku Fundacji CultureLab (należy wejść na stronę https://www.facebook.com/TupTupTup.CultureLab.
  3. Jeśli prowadził zbiórkę pieniędzy, powinien wysłać pieniądze pozyskane z akcji charytatywnej na konto fundacji w ciągu 7 dni od wysłania raportu (Nie później niż do 7 lutego 2022 roku).

UWAGA! Ze względu na zgłaszane przez placówki trudności ze zorganizowaniem akcji charytatywnej przez ograniczenia związane z pandemią, przedłużamy termin składania raportu do 15 czerwca 2022 roku. Więcej informacji…

Zobowiązania Fundacji CultureLab

Do 28 lutego Fundacja przygotuje podsumowanie zebranych funduszy raportując na stronię łączną kwotę zebranych funduszy jak i łączną liczbę placówek biorących udział w Akcji. Prosimy pamiętać, aby funudsze przekazywać bezpośrednio na konto Fundacji CultureLab:

Numer konta Fundacji CultureLab 36 1140 2004 0000 3202 7840 0481

Wraz z dwoma Ośrodkami Ratowania Zwierząt (z Polski, Islandii), Fundacja CultureLab stworzyła listę niezbędnych rzeczy potrzebnych do ochrony i ratowania dzikich zwierząt. W lutym 2022, zgodnie z deklaracjami Nauczycieli i Koordynatorów, odpowiednie kwoty zostaną przekazane na rzecz wybranych ośrodków. W zależności od wielkości pozyskanej kwoty, wspólnie z weterynarzami i zootechnikami pracującymi w Ośrodkach Ratowania Zwierząt zostanie podjęta ostateczna decyzja na temat tego na jakie cele przekazane zostaną środki (czy będą to np. bandaże, inkubatorki, ogrodzenia, czipy, leki, żywność etc).

Do 30 czerwca 2022 roku, Fundacja CultureLab opublikuje krótki raport z przeprowadzonej Akcji. Nauczyciele i Koordynatorzy biorący udział w Akcji otrzymają kopię tego raportu.

Wszyscy nauczyciele otrzymają zaświadczenia a przedszkola Dyplomy za udział w akcji.

Dziękujemy za wspólne działania.

Powiązane

[subscribe]