Poznaj Ochotę i Żoliborz -link do rejestracji do otrzymania publikacji z grami i zabawami.

Piotr Krajewski - Fotografia Architektury / Architectural Photography

Już w kwietniu, czyli za chwilę, gotowa będzie kolejna publikacja Fundacji „Tup Tup po Ochocie i Żoliborzu – Dziedzictwo Kulturowe dla Najmłodszych”. Publikacja zawierać będzie gry i zabawy, nawiązujące do dwóch pięknych dzielnic Warszawy – Ochoty i Żoliborza. Aż 100 przedszkoli, szkół podstawowych i bibliotek z Warszawy , będzie mogło otrzymać publikację za darmo. Pozostałe placówki będą mogły korzystać z wersji elektronicznej, która będzie zamieszczona na stronie https://tuptuptup.org.pl/warszawa
Co zawiera publikacja?
“Tup Tup po Ochocie i Żoliborzu – Dziedzictwo Kulturowe dla Najmłodszych”, to materiał, który zawiera 14 gier, zabaw, zadań plastycznych oraz ciekawostek i anegdot dotyczących Ochoty i Żoliborza.  Jest kontynuacją wcześniejszych publikacji „Warszawa Lewiego i Dalii” oraz „Warszawa Wielokulturowa”. Ma na celu zachęcić dzieci do poznawania dziedzictwa Warszawy. Publikacja dostosowana jest do percepcji najmłodszych dzieci.
Kto i jak może zgłosić się po publikację?
Każda placówka edukacyjna z Warszawy, kształcąca dzieci w wieku 4-10 lat może zgłosic się po publikację. Fundacja wyśle publikację do pierwszych 100 placówek które się zgłoszą. Priorytetowo traktujemy placówki z Żoliborza i Ochoty. Chcielibyśmy, aby najmłodsi mieszkańcy poznali historię swoich własnych, małych ojczyzn.
Publikacja będzie wysyłana pocztą, na koszt Fundacji, na początku maja.
Rejestrację do otrzymania publikacji znajdziecie 

Więcej na temat całości projektu przeczytacie TUTAJ

Partnerzy

Projekt współfinansowany przez Miasto st. Warszawa (Biuro Edukacji)

[subscribe]