8.VI sobota – Rodzinna Gra Terenowa – Warszawa Wielokulturowa – TRWAJĄ ZAPISY!

Czy chcecie poznać Warszawę inną, Warszawę, o której zapomnieliśmy? Czy chcecie przy okazji spędzić sobotni dzień na świeżym powietrzu i to wszystko zrobić w gronie rodzinnym, bez ograniczeń wiekowych? Jeśli tak, nasza kolejna inicjatywa jest dla Was! Zapraszamy Was do udziału w rodzinnej grze terenowej!!! Kiedy?  8 czerwca 2019 r., w sobotę! Gdzie? Zaczynamy w Parku Praskim (naprzeciw przystanku Park Praski, tramwaje: 4, 13, 20, 23) O której? Startujemy o 10:00 Jak przebiegać będzie trasa? Wszystkiego dowiecie się na miejscu. Będzie wyznaczonych 7 punktów, które trzeba będzie odnaleźć z dziećmi. Przy każdym rodzic będzie mieć za zadanie przeczytać wiadomość a dziecko odpowiedzieć na pytanie i zdobyć punkt. Każda drużyna będzie mogła zdobyć 14 punktów. Każdy kto dotrze na metę otrzyma nagrodę! Jak się zgłosić? Po prostu napiszcie do nas mail na tuptuptup@culturelab.pl Napiszcie, ilu Was będzie! Co wziąć ze sobą? Komórkę w systemie Android (iphony niestety nie będą działać), wodę do picia i dobry nastrój!

Gra terenowa jak i cały projekt „Tup Tup po Wielokulturowej Warszawie” są współfinansowane przez miasto st. Warszawa

Wszyscy uczestnicy otrzymają od nas publikację z pomysłami na gry i zabawy na temat dziedzictwa kulturowego Warszawy, tradycji i mieszkańców, którzy żyli w Warszawie 300, 200 i 100 lat temu oraz ich wkładu w rozwój naszej stolicy!

Gra terenowa odbędzie się na podstawie aplikacji Tup Tup po Warszawie, która powstała z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym, będzie sprawdzać się też w grupie starszych dzieci oraz uczniów szkół podstawowych.

Jeśli jeszcze nie pobraliście Tup Tup po Warszawie, wystarczy odwiedzić sklep Google Play.

Lista 140 zabytków rozmieszczonych na wirtualnej mapie Warszawy ułożonych na ośmiu trasach daje dużo możliwości pożytecznego spędzenia czasu w stolicy. Dołączone do każdego zabytku quizy oraz system zbierania punktów i odznak, dają dzieciom pole do popisu znajomością dziedzictwa kulturowego Warszawy, jej historii, ciekawostek i tajemnic.

Razem zainspirujmy dzieci do poznawania historii, tradycji i sztuki Warszawy!

W razie dodatkowych pytań, dzwońcie: tel. 609 100 270 lub piszcie: tuptuptup@culturelab.pl

[subscribe]